KARTLI KILIT ELEKTRONIK KARTLI KILIT SMART KARTLI KILIT HOTEL KARTLI KILIT OTEL KARTLI KILIT Cepten Izleme Iris Tanima Ic Lock - Offers for Ic Lock - exporters, manufacturers, suppliers, wholesale, Traders, factories, Companies


  Kampanya : Cepten İzleme Bizden
24.04.2007

GÜVENLİK TEKNOLOJİSİ’NDE SON NOKTA

CEPTEN İZLEME BİZDEN!..


ÜRÜN TANITIM KAMPANYASI

Seçenek

Fiyatı(1+1)

İnternet ve Cepten İzleme Programı


5 Kameralı Sistem

1.250,00YTL

ÜCRETSİZ

8 Kameralı Sistem

1.850,00YTL

ÜCRETSİZ

Fiyatlara KDV dahil değildir


Sistemin Özellikleri:

1. Kampanyada kullanılan kameralar, 1/3" 420 TVL Sharp Smart Chipli Renkli CCTV kameralardır.

2. Dome Kamera, Gizli Kamera, Gece Görüş Kameraları ile de internet ve cepten izleme sağlanabilir(opsiyonel)

3. Kullanılacak Kamera Lensi, 4mm-6mm-8mm’lik Sabit İris Lenslerdir.(İsteğe bağlı)

4. 5li Sistemde 125 Metre, 8li Sistemde 200 Metre Kablo Ve Montajı fiyata dahildir.

5. Kullanılan Malzemeler ve Program, T-SMARTSYTEM güvencesi ile 2 yıl Garantilidir.

6. Dijital Kayıt Kartı, 5li sistemde ve 8li Sistemde 200 Fps’ dir.

7. İnternet ve Cepten İzleme ile ilgili tüm bilgiler ve kullanımı ile detaylar Yetkili Teknik Servis Elemanı tarafından kullanıcıya öğretilecektir.

8. Bu kameralar harekete duyarlı olarak kayıt yaparlar. Böylece bilgisayarda boşuna kayıt olmaz ve daha uzun süreli kayıt tutma olanağı sağlanır. (İstenilirse sürekli kayıt da yapılabilir.)

Sistemin İçeriği:

1. Giriş bölümüne takılacak kamera ile gün boyu işyerinize girenlerin sayısını öğrenebilirsiniz.

2. Evinize, ofisinize ve işyerinize bu kameralardan takıp interneti olan başka bir bilgisayardan, kameraların takılı olduğu bölgeleri Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden 7 Gün/24 Saat Canlı izleyebilirsiniz.

3. İnternete bağlı bir bilgisayara uzak olduğunuz durumlarda, Cep Telefonunuzdan da kameraların takılı olduğu bölgeleri, Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden 7 Gün/24 Saat Canlı izleyebilirsiniz.

4. Cepten İzleme yapabilmek için GPRS ayarları yapılmış ve Java uyumlu(Renkli Ekran)bir telefonunuz olması yeterlidir. Telefon markası ve modeli önemli değildir.

5. Bütün GSM Operatörleri ile uyumlu çalışma sağlar.

6. Kameraların takılı olduğu mekânda yasaklı bölge veya bölgeler oluşturabilirsiniz. Bu yasaklı bölgelerde, sizin belirleyeceğiniz zaman diliminde herhangi bir hareket olduğunda Cep Telefonunuza uyarı mesajı gelir. Böylelikle mevcut kamera ile aynı zamanda alarm sistemine de sahip olabilirsiniz.Hem de kamera başı düşük bir ücret ödeyerek.

NOT: Mevcut Kamera sistemi olan kullanıcılar da istedikleri takdirde, hem internet ve cepten izleme hem de alarm verme programlarına sahip olabilirler. Sistem her kamera marka ve modeline entegreli çalıştığından bunu gerçekleştirmek de mümkündür. Ayrıntılar için arayabilirsiniz.

*Montaj hizmeti sadece İstanbul Bölgesi için geçerlidir. İstanbul dışına %10 montaj bedeli düşülerek yanlızca malzeme verilir.   
 
  Select Language